FABRYKA KOTŁÓW SEFAKO S.A.

Szczegółowe dane teleadresowe

 Stanowisko,  imię i nazwisko 
Nr. telefonu
E-mail
Zarząd i Dyrektorzy
Prezes Zarządu
Antoni Pietkiewicz
41 381 11 04
antoni.pietkiewicz@sefako.pl
Pion Handlowy
Dyrektor Handlowy
Grzegorz Bartczak
41 381 11 04 grzegorz.bartczak@sefako.com.pl
Kierownik Działu Marketingu i Kontraktacji
Aleksandra Sacharz-Szewczyk
41 381 10 73 wew.120
kom. 508 624 449
aleksandra.szewczyk@sefako.pl
Energetyka Zawodowa i Przemysłowa
Marta Fiok-Szczurek
41 381 10 73 wew.346
kom. 500 107 071
marta.fiok@sefako.pl
Energetyka Zawodowa i Przemysłowa
Rafał Dobrowolski
41 381 10 73 wew.346
kom. 500 717 251
rafal.dobrowolski@sefako.pl
Energetyka Zawodowa i Przemysłowa
Jerzy Jarosiński
41 381 10 82
kom. 501 696 592
 
Energetyka Cieplna i Przemysłowa.
Kotły wodnorurowe - wodne i parowe.
Edward Ozga
41 381 10 75
41 381 10 73 wew.404
kom. 509 288 173
edward.ozga@sefako.pl
Ciepłownictwo, Przetwórstwo Przemysłowe i Rolno-Spożywcze.
Kotły płomienicowo - płomieniówkowe - wodne i parowe.
Zbigniew Pycia
41 381 10 75
41 381 10 73 wew.404
kom. 501 147 024
zbigniew.pycia@sefako.pl
Kontakty w języku angielskim / Contact persons - English language
Grażyna Odyniec
41 381 10 73 wew.331
kom. 501 697 048
grazyna.odyniec@sefako.pl
Kontakty w języku angielskim / Contact persons - English language
Ewelina Karnia
41 381 10 73 wew.449
kom. 508 553 239
ewelina.karnia@sefako.pl
Kontakty w języku angielskim / Contact persons - English language
Karina Łysek
41 381 10 73 wew.449 karina.lysek@sefako.pl
Kontakty w języku niemieckim / Ansprechpartner - Deutsch
Anna Cichoń
41 381 10 73 wew.408 anna.cichon@sefako.pl
Kontakty w języku niemieckim / Ansprechpartner - Deutsch
Karol Wojtanowski
41 381 10 73 wew.408
kom. 509 288 147
karol.wojtanowski@sefako.pl
Kontakty w języku niemieckim / Ansprechpartner - Deutsch
Przemysław Malicki
41 381 10 73 wew.408
kom. 509 955 816
przemyslaw.malicki@sefako.pl
Kierownik Biura Komunikacji i PR
Katarzyna Ruszel
41 381 10 73 wew.605 katarzyna.ruszel@sefako.pl
Pion Projektowania i Rozwoju
Dyrektor Projektowania i Rozwoju
Hubert Smorąg
41 381 11 04 hubert.smorag@sefako.com.pl
Kierownik Działu Projektowania Kotłów
Jarosław Kwiecień
41 381 10 73 wew.315 jaroslaw.kwiecien@sefako.pl
Kierownik Działu Automatyki
Maciej Rokicki
41 381 10 73 wew.333 maciej.rokicki@sefako.com.pl
Kierownik Działu Rozwoju i Wdrożeń
Emil Opałka
41 381 10 73 wew. 499 emil.opalka@sefako.pl
Pion Produkcji
Z-ca Dyrektora Zakładu Produkcji
Marcin Stefański
41 381 10 73 wew.610 marcin.stefanski@sefako.pl
Kierownik Działu Przygotowania Produkcji
Janusz Błoński
41 381 10 73 wew.452 janusz.blonski@sefako.pl
Kierownik Działu Zarządzania Projektami
Jerzy Szwaczka
41 381 10 73 wew.426 jerzy.szwaczka@sefako.com.pl
Kierownik Działu Logistyki i Zakupów
Jacek Smutek
41 381 10 73 wew.130 jacek.smutek@sefako.pl
Kierownik Działu Obsługi Technicznej
Andrzej Kotarski
41 381 10 73 wew.370 andrzej.kotarski@sefako.pl
Pion Finansowo-Administracyjny
Główny Księgowy
Katarzyna Kosińska
41 381 10 73 wew.671 katarzyna.kosinska@sefako.pl
Kierownik Działu Kontrolingu
Jerzy Kaczmarczyk
41 381 10 73 wew.656 jerzy.kaczmarczyk@sefako.pl
Kierownik Działu Personalnego
Elżbieta Władymiruk
41 381 10 73 wew.405
elzbieta.wladymiruk@sefako.pl
Kierownik Działu Informatyki
Krzysztof Stroiński
41 381 10 73 wew.265 krzysztof.stroinski@sefako.pl
Kierownik Biura Spółki
Agnieszka Grzych
41 381 10 73 wew.690 agnieszka.grzych@sefako.pl
Pełnomocnik Prezesa Zarządu
ds. Zintegrowanego Systemu Zarządzania
Witold Soboń
41 381 10 73 wew.620 witold.sobon@sefako.pl
Kierownik Działu Kontroli Jakości
Jacek Jarosiński
41 381 10 73 wew.240 jacek.jarosinski@sefako.pl

Copyright © 2008 SEFAKO

FABRYKA KOTŁÓW SEFAKO S.A. ul. Przemysłowa 9 SĘDZISZÓW tel. (+48 041) 38 11 073, fax (+48 041 38 11 110)