FABRYKA KOTŁÓW SEFAKO S.A.

Działalność

 
Fabryka Kotłów SEFAKO S.A. należy do największych producentów kotłów energetycznych w Polsce. Produkowane przez nas jednostki kotłowe znajdują zastosowanie zarówno w energetyce zawodowej, przemysłowej jak i w tzw. małej energetyce jakimi są zakłady produkcji i przetwórstwa żywności. Oferowane przez nas różne typy kotłów opalane są miałem węgla kamiennego, paliwem płynnym lub gazowym. W naszej ofercie znajdują się również jednostki przystosowane do spalania biomasy.

Fabryka Kotłów SEFAKO S.A. jest również wiodącym producentem elementów ciśnieniowych, do wszelkiego rodzaju kotłów. Produkcja odbywa się na bazie dokumentacji własnej lub powierzonej przez klienta. Naszymi odbiorcami są zarówno przedsiębiorstwa z kraju jak i z zagranicy a zwłaszcza z: Danii, Finlandii, Francji, Niemiec i wielu innych krajów Europy i Świata. Świadczymy również usługi związane z montażem wyprodukowanych u nas kotłów lub ich elementów.
 
 
W swej ofercie posiadamy realizowanie obiektów kotłowni „pod klucz” z wykorzystaniem kotłów własnej produkcji. Prowadzimy również serwis gwarancyjny i pogwarancyjnych dostarczonych kotłów.

Fabryka Kotłów SEFAKO S.A. na przełomie poprzednich lat wyspecjalizowała się również w produkcji elementów ciśnieniowych (powierzchni grzewczych przegrzewaczy i ekonomizerów) ze specjalistycznych stali wysokostopowych produkcji SUMITOMO m.in. Super 304H, HR3C, przeznaczonych do kotłów o parametrach super-nadkrytycznych i mocach powyżej 900MWe.

Niniejsze części zostały dostarczone dla największych bloków energetycznych Europy np. projekt: Mannheim 911MWe, Karlsruhe 912MWe, Westfalen 1600MWe.

 

 

   - Profil Przedsiębiorstwa

 

Copyright © 2008 SEFAKO

FABRYKA KOTŁÓW SEFAKO S.A. ul. Przemysłowa 9 SĘDZISZÓW tel. (+48 041) 38 11 073, fax (+48 041 38 11 110)